17-07-2012

Nowość - Szampony Babci Agafii


Pierwoje Reshenie (tłum. "Pierwsza decyzja"), to czołowa rosyjska firma kosmetyczna, specjalizująca się w produkcji kosmetyków opartych na ekstraktach, olejach i maceratach z ziół i rzadkich roślin. Produkuje organiczne kosmetyki, opierając się na wieloletnich doświadczeniach i zielarskich tradycjach mieszkańców Syberii, w tym kultową już dziś serię kosmetyków „Receptury Babci Agafii”. Są to kosmetyki naturalne stworzone na bazie oryginalnych receptur syberyjskiej zielarki Agafii Tihonownej Jermakowej. Receptury opierają sie na radach i mądrościach ludowych na temat sekretów przyrody oraz magicznej mocy ziół i roślin. Zostały stworzone z miłością i troską o każdegoz nas.


Szampony z serii "Receptury Babci Agafii" zostały stworzone na bazie wody z roztopionego lodu (miękka, strukturyzowana woda) w połączeniu z kompleksem 17 ziół: Róża dahurska (Rhododendron dauricum), Oman wielki (Inula helenium), Powojnik syberyjski (Atragene sibirica), Kocanka piaskowa (Helichrysum Arenarium), Nawłoć dahurska (Solidago dahurica), Iglica pospolita (Erodium cicitarium), Gnidosz uralski (Pedicularis uralensis), Malina kamionka (Rubus saxatillis), Pokrzywa zwyczajna (Urtica Dioica), Mydlnica lekarska (SaponariaOfficinalis), Rumianek pospolity(Chamomilla Recutita), Lepnica jenisejska (Silene Jenisseensis), Różeniec górski (Rhodiola Rosea), Bylica mongolska (Artemisia Mongolica), Tarczyca bajkalska (Scutellaria Baicalensis), Kokoryczka wonna(Polygonatum odoratum), Jasnota biała (Lamium album).

W skład serii wchodzą następujące szampony:

  • Czarny Szampon Przeciwłupieżowy
  • Domowy Szampon do Codziennej Pielęgnacji
  • Rewitalizujący Szampon Przeciw Wypadaniu Włosów
  • Delikatny Szampon do Włosów Farbowanych
  • Gęsty Szampon Wzmacniający do Włosów Cienkich i Łamliwych

 

Szampony NIE zawierają SLS i parabenów.

 

Aktualności

data dodania: 02-01-2020
Uruchomiliśmy Panel Hurtowy umożliwiający podmiotom gospodarczym, zamawianie online towarów będących w ofercie naszej firmy. Sedecznie zapraszamy do składania zamówień.
data dodania: 24-07-2015
Zapraszamy do zapoznawania się z naszym asortymentem który jest już w pełni wprowadzony na stronę.